• banner-5
 • banner-6
 • banner-7
Mirë se vini në faqen tonë të internetit
GUOXIN specialized in making high strength and high precision aluminum alloy products.

SO WHY GUOXIN

Guoxin Aluminum is the largest super hard aluminum alloy processing base in China.
 • Spirit Corporate

  Spirit Corporate

  Efikasitet të lartë dhe puna e madhe dhe respekt për risi
 • Parimi Menaxhimi

  Parimi Menaxhimi

  Për të fituar besimin në cilësinë e markës për të rritur vlerën e inovacionit për të krijuar dallimet në kosto për të fituar konkursin
 • shërbimit Filozofi

  shërbimit Filozofi

  Ne ndjekim përgjegjës për të gjitha shitjet e cilësisë së produktit, kënaqësinë e konsumatorit, respektit ndaj klientit, kuptuar klientët
 • markë Concept

  markë Concept

  Vetëm një cilësi të mirë, dhe të krijojë potencial markë produkt një ndërmarrje e mirë së, ndërmarrjet tona në konkurrencën e ashpër të tregut në një pozicion të pamposhtur

Rreth nesh

Guoxin Aluminum, një kompani me aksione në Kinë, i specializuar në bërjen e forca të lartë dhe saktësi të lartë të produkteve aliazh alumini, duke përfshirë tuba aliazh alumini, bare aliazh alumini dhe shkopinj, profilet aliazh alumini nga viti 2006, me opsionin e 1000 seri, 2000 seri, 3000 seri, 4000 seri, 5000 seri, 6000 seri dhe 7000 aliazh alumini seri aplikuar si pjesë të avionit strukturore, pjesë motor avion, enëve nën presion, etj Deri tani, Guoxin alumini është më e madhe super hard alumini aliazh bazë të përpunimit në Kinë

 • 4c8a3ca9

Gazete

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
WhatsApp Online Chat !