• banner-5
 • banner-6
 • banner-7
Добредојдовте на нашата веб-страница

SO WHY GUOXIN

Guoxin Aluminum is the largest super hard aluminum alloy processing base in China.
 • корпоративниот дух

  корпоративниот дух

  Висока ефикасност и напорна работа и почитување на иновации
 • Принцип за управување со

  Принцип за управување со

  Да се ​​здобијат со доверба во квалитетот на брендот да се зголеми вредноста на иновации за разлики во цена да победи на натпреварот
 • услуга филозофија

  услуга филозофија

  Ние ги извршуваат одговорни за сите продажби на квалитетот на производот, задоволството на клиентите, почитување на клиентите, разбирање клиенти
 • бренд концепт

  бренд концепт

  Само со добар квалитет, и да се воспостави свој бренд производ потенцијал добар претпријатие, нашите претпријатија во конкуренција на суровата пазарот во непобедлива позиција

за нас

Guoxin алуминиум, друштво со акции во Кина, специјализирана за правење на висока јачина и висока прецизност алуминиумски легури производи, вклучувајќи ги и алуминиумски легури цевки, алуминиумски шипки и прачки, алуминиумски профили од 2006 година, со опција на 1000 серија, 2000, 3000 серија, 4000 серија, 5000 серија, серија 6000 и 7000 серија алуминиумски легури примени како авион структурни делови, мотор делови, садови под притисок, итн До сега, Guoxin алуминиум е најголемата супер тешко алуминиумски обработка база во Кина

 • 4c8a3ca9

Билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.
WhatsApp Online Chat !